TVP Sport

TVP Sport - Program TV na czwartek 10 czerwca 2021

5:15 Sportowy Wieczór
5:55 Jeździectwo - Skoki przez przeszkody - CSI Poznań - Konkurs Grand Prix; relacja
7:30 Piłka nożna - mecz towarzyski, Wrocław: Polska - Rosja (mecz towarzyski, Wrocław: Polska - Rosja)
9:40 Lekkoatletyka - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Chorzów - Podsumowanie
12:05 Boks - Michalczewski vs. Gonzales (Michalczewski vs. Gonzales)
13:15 Piłka nożna - Eliminacje MŚ 2022: Kolumbia - Argentyna (Eliminacje MŚ 2022: Kolumbia - Argentyna)
15:15 Piłka nożna - mecz towarzyski, Poznań: Polska - Islandia (mecz towarzyski, Poznań: Polska - Islandia)
17:20 Łączy nas EURO - odc. 18; Na żywo
17:55 Piłka nożna - mecz towarzyski, Wrocław: Polska - Rosja (mecz towarzyski, Wrocław: Polska - Rosja)
20:00 Kazimierz Górski. "Urodziłem się dla piłki" - Gala w 100 rocznicę urodzin - (1); widowisko
21:00 Kazimierz Górski. "Urodziłem się dla piłki" - Gala w 100 rocznicę urodzin - (2); widowisko
22:00 EUROwieczór -  Na żywo
22:55 Boks - Gala w Miami: Floyd Mayweather Jr - Logan Paul
24:00 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Seson regularny, Dzień 4 cz. 1, Na żywo
4:00 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Seson regularny, Dzień 4 cz, 2, Na żywo
6:00 Zakończenie programu telewizyjnego tego dnia

TVP Sport - Program TV na piątek 11 czerwca 2021

6:00 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Holandia
7:25 EURO 2016 - FINAŁ: Portugalia - Francja (FINAŁ: Portugalia - Francja)
10:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
11:00 EUROdebata; felieton, Na żywo
12:00 Mecz dnia; magazyn, Na żywo
13:00 Klub Reprezentanta; felieton, Na żywo
14:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
16:00 Łączy nas EURO; felieton, Na żywo
17:00 Historia EURO - EURO 2016: Dźwięki lata (UEFA Euro The Official Story); cykl dokumentalny
18:05 EURO 2020 - Turcja - Włochy (studio) (Turcja - Włochy), Na żywo
20:35 EURO 2020 - Turcja - Włochy + ceremonia otwarcia (Turcja - Włochy), Na żywo
23:30 EUROwieczór, Na żywo
00:05 EURO 2020 - Turcja - Włochy (Turcja - Włochy)
2:05 Boks - Gala w San Antonio (m.in. G. Davis - L. Santa Cruz)
3:00 Sporty walki - MMA - Bellator (#260), Uncasville, Na żywo
5:30 Boks - Gala z Los Angeles - walka wieczoru: Marco Antonio Barrera - Jesus Soto Karass, Na żywo
6:50 Zakończenie programu telewizyjnego tego dnia

TVP Sport - Program TV na sobotę 12 czerwca 2021

7:00 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Brazylia
8:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
9:00 EUROdebata; felieton, Na żywo
10:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
12:00 Łączy nas EURO; felieton, Na żywo
13:00 Mecz dnia; magazyn, Na żywo
14:00 EURO 2020 - Walia - Szwajcaria (studio) (Walia - Szwajcaria), Na żywo
14:50 EURO 2020 - Walia - Szwajcaria (Walia - Szwajcaria)
17:25 EURO 2020 - Dania - Finlandia (studio) (Dania - Finlandia) kraj prod.Szwajcaria (2021), Na żywo
17:50 EURO 2020 - Dania - Finlandia (Dania - Finlandia), Na żywo
20:35 Siatkówka kobiet - Liga Narodów, Rimini: Polska - Brazylia (studio) (Liga Narodów, Rimini: Polska - Brazylia), Na żywo
20:50 Siatkówka kobiet - Liga Narodów, Rimini: Polska - Brazylia (Liga Narodów, Rimini: Polska - Brazylia), Na żywo
23:30 EUROwieczór, Na żywo
00:05 EURO 2020 - Walia - Szwajcaria (Walia - Szwajcaria)
2:05 Hokej na lodzie - NHL, Na żywo
4:55 Zakończenie programu telewizyjnego tego dnia

TVP Sport - Program TV na niedzielę 13 czerwca 2021

5:20 EUROwieczór
5:45 EURO 2020 - Belgia - Rosja (Belgia - Rosja)
8:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
9:00 EUROdebata; felieton, Na żywo
10:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
12:00 Mecz dnia; magazyn, Na żywo
13:00 Łączy nas EURO; felieton, Na żywo
14:00 EURO 2020 - Anglia - Chorwacja (studio) (Anglia - Chorwacja), Na żywo
14:50 EURO 2020 - Anglia - Chorwacja (Anglia - Chorwacja), Na żywo
17:35 Siatkówka kobiet - Liga Narodów, Rimini: Polska - Brazylia (Liga Narodów, Rimini: Polska - Brazylia)
19:20 Siatkówka kobiet - Liga Narodów, Rimini: Tajlandia - Polska, Na żywo
20:50 EURO 2020 - Holandia - Ukraina (Holandia - Ukraina), Na żywo
23:30 EUROwieczór, Na żywo
23:55 Piłka nożna - Copa America 2021: Brazylia - Wenezuela, Na żywo
1:55 Piłka nożna - Copa America 2021: Kolumbia - Ekwador, Na żywo
4:05 Boks - Gala w Hollywood, Floryda: walka wieczoru: D. Jacobs - G. Rosado
4:55 Zakończenie programu telewizyjnego tego dnia

TVP Sport - Program TV na poniedziałek 14 czerwca 2021

5:25 EUROwieczór
6:00 EURO 2020 - Holandia - Ukraina (Holandia - Ukraina)
8:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
9:00 EUROdebata; felieton, Na żywo
10:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
11:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
12:00 Mecz dnia; magazyn, Na żywo
13:00 Łączy nas EURO; felieton, Na żywo
14:00 Klub Reprezentanta; felieton, Na żywo
15:00 EURO 2020 - Polska - Słowacja (studio) (Polska - Słowacja), Na żywo
17:50 EURO 2020 - Polska - Słowacja (Polska - Słowacja), Na żywo
19:55 EURO 2020 - Polska - Słowacja (studio) (Polska - Słowacja), Na żywo
23:25 EUROwieczór, Na żywo
23:55 Piłka nożna - Copa America 2021: Argentyna - Chile, Na żywo
1:10 Boks - Gala z Los Angeles - walka wieczoru: Barrera - Karass
3:10 Hokej na lodzie NHL
4:05 Hokej na lodzie NHL
4:55 Zakończenie programu telewizyjnego tego dnia

 

TVP Sport - Program TV na wtorek 15 czerwca 2021

5:20 EUROwieczór
6:00 EURO 2020 - Polska - Słowacja (Polska - Słowacja)
8:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
9:00 EUROdebata; felieton, Na żywo
10:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
11:00 Łączy na EURO; felieton, Na żywo
11:55 Piłka nożna - 2.liga - baraże, półfinał (#1): -  (N), Na żywo
12:50 Piłka nożna - 2.liga - baraże, półfinał (studio), Na żywo
13:00 Piłka nożna - 2.liga - baraże, półfinał (#1): -  (N), Na żywo
14:00 Piłka nożna - 2.liga - baraże, półfinał (studio), Na żywo
14:25 Piłka nożna - 2.liga - baraże, półfinał (#2): -  (N), Na żywo
15:20 Piłka nożna - 2.liga - baraże, półfinał (studio), Na żywo
15:30 Piłka nożna - 2.liga - baraże, półfinał (#2): -  (N), Na żywo
16:20 Piłka nożna - 2.liga - baraże, półfinał (studio), Na żywo
16:45 EURO 2020 - Węgry - Portugalia (studio) (Węgry - Portugalia), Na żywo
17:50 EURO 2020 - Węgry - Portugalia (Węgry - Portugalia), Na żywo
20:25 EURO 2020 - Francja - Niemcy (Studio) (Francja - Niemcy), Na żywo
20:50 EURO 2020 - Francja - Niemcy (Francja - Niemcy), Na żywo
23:30 EUROwieczór, Na żywo
00:05 EURO 2020 - Węgry - Portugalia (Węgry - Portugalia)
2:05 Hokej na lodzie - NHL, Na żywo
3:10 Hokej na lodzie - NHL, Na żywo
4:50 Zakończenie programu telewizyjnego tego dnia

TVP Sport - Program TV na środę 16 czerwca 2021

5:20 EUROwieczór
5:55 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Kanada - Polska
8:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
9:00 EUROdebata; felieton, Na żywo
10:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
11:00 Studio EURO; felieton, Na żywo
12:00 Łączy nas EURO; felieton, Na żywo
13:00 Mecz dnia; magazyn, Na żywo
14:00 EURO 2020 - Finlandia - Rosja (studio) (Finlandia - Rosja), Na żywo
14:50 EURO 2020 - Finlandia - Rosja (Finlandia - Rosja), Na żywo
16:00 EURO 2020 - Finlandia - Rosja (Finlandia - Rosja), Na żywo
16:55 EURO 2020 - Finlandia - Rosja (Finlandia - Rosja)
17:25 EURO 2020 - Turcja - Walia (studio) (Turcja - Walia), Na żywo
17:50 EURO 2020 - Turcja - Walia (Turcja - Walia), Na żywo
19:00 EURO 2020 - Turcja - Walia (Turcja - Walia)
19:55 EURO 2020 - Turcja - Walia (studio) (Turcja - Walia)
20:25 EURO 2020 - Włochy - Szwajcaria (studio) (Włochy - Szwajcaria), Na żywo
20:50 EURO 2020 - Włochy - Szwajcaria (Włochy - Szwajcaria), Na żywo
22:00 EURO 2020 - Włochy - Szwajcaria (Włochy - Szwajcaria), Na żywo
22:55 EURO 2020 - Włochy - Szwajcaria (studio) (Włochy - Szwajcaria), Na żywo
23:30 EUROwieczór, Na żywo
00:05 EURO 2020 - Finlandia - Rosja (Finlandia - Rosja)
01:00 EURO 2020 - Finlandia - Rosja (Finlandia - Rosja)
02:05 Hokej na lodzie - NHL, Na żywo
03:10 Hokej na lodzie - NHL, Na żywo
04:05 Hokej na lodzie - NHL, Na żywo
04:50 Zakończenie programu telewizyjnego tego dnia

Programy TV w TVP Sport

Filmy w TVP Sport

Aktualizacja programu telewizyjnego