TV 4

TV 4 - Program TV na czwartek 17 czerwca 2021

3:25 - Top 10 lista przebojów

4:25 - Top 10 lista przebojów

5:30 - Telezakupy TV Okazje

6:00 - Gliniarz i prokurator

7:00 - Strażnik Teksasu

8:00 - Nasz nowy dom

9:00 - Pierwsza miłość

9:50 - Święty

10:20 - Fabryka jedzenia

10:50 - Fabryka jedzenia

11:20 - Detektywi w akcji

12:20 - Kobra - oddział specjalny

13:25 - STOP Drogówka

14:25 - STOP Drogówka

15:30 - Hardkorowy lombard

16:00 - Hardkorowy lombard

16:30 - Hardkorowy lombard

17:00 - Septagon

18:00 - Kochane pieniądze

19:00 - Policjantki i Policjanci

20:00 - Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

21:00 - Zwiastun zagłady, film s-f

23:00 - Wzór, serial

00:05 - Śmierć na 1000 sposobów

00:35 - Śmierć na 1000 sposobów

1:05 - Śmierć na 1000 sposobów

1:35 - Ucho Prezesa 2

1:50 - Ucho Prezesa 2

2:10 - Połączeni

2:25 - Disco Polo Life

Koniec programu telewizyjnego tego dnia

TV 4 - Program TV na piątek 18 czerwca 2021

3:25 - Top 10 lista przebojów

4:25 - Top 10 lista przebojów

5:30 - Telezakupy TV Okazje

6:00 - Gliniarz i prokurator

7:00 - Strażnik Teksasu

8:00 - Nasz nowy dom, odcinek 1

9:00 - Pierwsza miłość

9:50 - Święty, serial

10:20 - Fabryka jedzenia, odcinek 1

10:50 - Fabryka jedzenia

11:20 - Detektywi w akcji

12:20 - Kobra - oddział specjalny

13:25 - STOP Drogówka

14:25 - STOP Drogówka

15:30 - Hardkorowy lombard

16:00 - Hardkorowy lombard

16:30 - Hardkorowy lombard

17:00 - Septagon, serial kryminalny

18:00 - Kochane pieniądze, serial paradokumentalny

19:00 - Policjantki i Policjanci, serial

20:00 - Gwiazdy Kabaretu

21:00 - Gwiazdy Kabaretu

22:00 - Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

23:05 - Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

00:05 - Żniwiarz - zabójca, thriller s-f

2:25 - Disco Polo Life

Koniec programu telewizyjnego tego dnia

TV 4 - Program TV na sobotę 12 czerwca 2021

3:25 - Top 10 lista przebojów

4:25 - Top 10 lista przebojów

5:30 - Telezakupy TV Okazje

6:00 - Szczeniak zwany Scooby-Doo, odcinek 2: Powrót Komandora Kiksa

6:25 - Połączeni, odcinek 1: Sasza Reznikow

6:35 - Galileo, odcinek 843

7:35 - Galileo, odcinek 844

8:35 - Galileo, odcinek 880

9:35 - Galileo, odcinek 881

10:40 - Połączeni, odcinek 2: Klaudia Sokołowska

10:50 - Dziewczyny z drużyny 3

12:55 - Połączeni, odcinek 3: Aleksander Stasiewicz

13:00 - STOP Drogówka

14:00 - Policjantki i Policjanci, odcinek 726

15:00 - Policjantki i Policjanci, odcinek 727

16:00 - Policjantki i Policjanci, odcinek 728

17:00 - Policjantki i Policjanci, odcinek 729

18:00 - Policjantki i Policjanci, odcinek 730

19:00 - Galileo, odcinek 882

20:00 - Obserwowani, odcinek 3

21:00 - Obserwowani, odcinek 4

22:00 - Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odcinek 448

23:00 - Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odcinek 449

00:00 - Na linii, dramat sensacyjny

1:50 - Interwencja

2:05 - Interwencja

2:25 - Disco Polo Life

Koniec programu telewizyjnego tego dnia

TV 4 - Program TV na niedzielę 13 czerwca 2021

3:25 - Top 10 lista przebojów 

4:25 - Top 10 lista przebojów

5:30 - Telezakupy TV Okazje

6:00 - Szczeniak zwany Scooby-Doo, odcinek 3: Duch Rock'N'Rolla

6:35 - Szczeniak zwany Scooby-Doo, odcinek 4: Kurkenstein żyje

7:10 - Scooby podbija Hollywood

8:00 - Dziewczyny z drużyny 3, komedia

10:05 - Galileo, odcinek 843

11:05 - Galileo, odcinek 844

12:15 - STOP Drogówka

13:15 - Gwiazdy Kabaretu, odcinek 65

14:25 - Szczęki, thriller

16:55 - Columbo, odcinek 2: Motyw zabójstwa

19:00 - Galileo, odcinek 883

20:00 - Straszny film 2, horror, komedia

21:45 - Stephanie, horror

23:30 - Obserwowani, odcinek 3

00:25 - Obserwowani, odcinek 4

1:25 - Gwiazdy Kabaretu, odcinek 62

2:25 - Disco Polo Life

Koniec programu telewizyjnego tego dnia

 

TV 4 - Program TV na poniedziałek 14 czerwca 2021

3:25 - Top 10 lista przebojów

4:25 - Top 10 lista przebojów

5:30 - Telezakupy TV Okazje

6:00 - Gliniarz i prokurator 4, odcinek 74

7:00 - Strażnik Teksasu, odcinek 96

8:00 - Nasz nowy dom, odcinek 115

9:00 - Pierwsza miłość

9:50 - Święty, odcinek 10

10:20 - Fabryka jedzenia, odcinek 19

10:50 - Fabryka jedzenia, odcinek 20

11:20 - Detektywi w akcji, odcinek 73

12:20 - Kobra - oddział specjalny

13:25 - STOP Drogówka

14:25 - STOP Drogówka

15:30 - Hardkorowy lombard, odcinek 158

16:00 - Hardkorowy lombard

16:30 - Hardkorowy lombard

17:00 - Septagon, odcinek 76

18:00 - Kochane pieniądze

19:00 - Policjantki i Policjanci

20:00 - Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

21:05 - Columbo, odcinek 2

23:05 - Wzór, odcinek 38

00:10 - Śmierć na 1000 sposobów, odcinek 8

00:40 - Śmierć na 1000 sposobów

1:10 - Śmierć na 1000 sposobów

1:30 - Połączeni, odcinek 5: Anna Bosak

1:35 - Połączeni, odcinek 4: Kamila Ścibiorek

1:50 - Pękniesz ze śmiechu, odcinek 3

2:50 - SuperLudzie, odcinek 10

Koniec programu telewizyjnego tego dnia

TV 4 - Program TV na wtorek 15 czerwca 2021

3:20 - SuperLudzie, odcinek 11

3:50 Trans World Sport

4:55 - SuperLudzie

5:30 - Telezakupy TV Okazje

6:00 - Gliniarz i prokurator

7:00 - Strażnik Teksasu

8:00 - Nasz nowy dom

9:00 - Pierwsza miłość

9:50 - Święty, odcinek 11, serial

10:20 - Fabryka jedzenia

10:50 - Fabryka jedzenia

11:20 - Detektywi w akcji

12:20 - Kobra - oddział specjalny

13:25 - STOP Drogówka

14:25 - STOP Drogówka

15:30 - Hardkorowy lombard, odcinek 161

16:00 - Hardkorowy lombard, odcinek 5

16:30 - Hardkorowy lombard, odcinek 6

17:00 - Septagon

18:00 - Kochane pieniądze

19:00 - Policjantki i Policjanci

20:00 - Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

21:00 - Skok życia, film sensacyjny

23:00 - Wzór, serial

00:05 - Śmierć na 1000 sposobów

00:35 - Śmierć na 1000 sposobów

1:00 - Śmierć na 1000 sposobów

1:30 - Pękniesz ze śmiechu

2:30 - Graffiti

2:50 - Trans World Sport

Koniec programu telewizyjnego tego dnia

 

TV 4 - Program TV na środę 16 czerwca 2021

3:55 - SuperLudzie

4:25 - SuperLudzie

4:55 - SuperLudzie

5:30 - Telezakupy TV Okazje

6:00 - Gliniarz i prokurator

7:00 - Strażnik Teksasu

8:00 - Nasz nowy dom

9:00 - Pierwsza miłość

9:50 - Święty

10:20 - Fabryka jedzenia

10:50 - Fabryka jedzenia

11:20 - Detektywi w akcji

12:20 - Kobra - oddział specjalny, odcinek 1

13:25 - STOP Drogówka

14:25 - STOP Drogówka

15:30 - Hardkorowy lombard, odcinek 1

16:00 - Hardkorowy lombard, odcinek 7

16:30 - Hardkorowy lombard

17:00 - Septagon

18:00 - Kochane pieniądze

19:00 - Policjantki i Policjanci

20:00 - Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

21:00 - Na straży prawa, film sensacyjny

23:00 - Wzór, serial

00:05 - Śmierć na 1000 sposobów

00:35 - Śmierć na 1000 sposobów

1:05 - Śmierć na 1000 sposobów

1:35 - Ucho Prezesa 2

1:50 - Ucho Prezesa 2

2:10 - Połączeni

2:25 - Disco Polo Life

Koniec programu telewizyjnego tego dnia

Programy telewizyjne na TV 4

Seriale na TV 4

Filmy na TV 4