film

wybór stacji tv
najbliższa emisja Program TV kategoria stacja TV ile
01.10 00:50 Bliski wróg film fabularny TVP1 1
01.10 01:00 Nasza młodsza siostra film obyczajowy TVP Kobieta 1
01.10 01:45 Zaraz wracam film fabularny TVP2 1
01.10 01:55 Austeria dramat TVP Kultura 1
01.10 03:15 Miłość w spadku film obyczajowy TVP2 1
01.10 06:55 Henryk Wieniawski film dokumentalny TVP Kultura 1
01.10 07:05 Magurski Park Narodowy film dokumentalny TVP Historia 1
01.10 08:30 Pod presją dźwięku i słowa film dokumentalny TVP Kultura 1
01.10 10:15 Caravaggio film dokumentalny TVP Kultura 1
01.10 10:25 Oczy Atakamy film dokumentalny TVP Historia 1
01.10 15:05 Skrzypce film animowany TVP Kultura 1
01.10 19:45 Opus 1 film animowany TVP Kultura 1
01.10 21:15 Plac Zbawiciela dramat TVP Historia, TVP Polonia 3
01.10 21:30 Uwięzieni w raju film fabularny TVP Kobieta 2
01.10 21:35 Hit na sobotę film fabularny TVP1 1
01.10 23:25 Seans kultowy komedia TVP Kultura 1
01.10 23:55 Ukryta tożsamość film fabularny TVP1 1
02.10 01:00 Stepy dramat TVP Historia, TVP2 2
02.10 01:50 Rodzina do wynajęcia komedia TVP2 1
02.10 03:10 Upadek żelaznej kurtyny film dokumentalny TVP3 1
02.10 03:30 Kornel film dokumentalny TVP Info, TVP Polonia 3
02.10 03:35 Pajęczarki komedia TVP2 1
02.10 03:45 Przyszłość lotnictwa cywilnego film dokumentalny TVP1 1
02.10 04:28 Od zmierzchu do świtu film dokumentalny TVP Info 1
02.10 07:05 Cud na Nowolipkach film dokumentalny TVP Historia 1
02.10 10:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939 film dokumentalny TVP Historia 5
02.10 11:05 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie film animowany TVP ABC 7
02.10 14:30 Trędowata melodramat TVP Kobieta, TVP Kultura 2
02.10 15:05 Komedia małżeńska komedia TVP1 1
02.10 19:00 Mumie starożytnego Egiptu film dokumentalny TVP Historia 9
02.10 20:00 Tess film fabularny TVP Kultura 1
02.10 21:00 Idol film obyczajowy TVP2 2
02.10 21:05 Most na Renie dramat wojenny TVP Historia 2
02.10 21:15 Uwaga film sensacyjny TVP Polonia 1
02.10 21:30 Jak dogryźć mafii film fabularny TVP Kobieta 2
02.10 22:20 Zakochana Jedynka film fabularny TVP1 1
02.10 23:00 Kino bez granic dramat TVP2 1
02.10 23:15 Kanał dramat wojenny TVP Historia 2
03.10 00:00 Greenland film fabularny TVP1 1
03.10 00:40 Havel film fabularny TVP Kultura 1
03.10 00:55 Jasminum film obyczajowy TVP Historia, TVP2 2
03.10 02:05 Mściciel film akcji TVP1 1
03.10 02:50 Nie ma nas w domu film fabularny TVP2 2
03.10 03:10 Król Bibi: życie i role Benjamina Netanjahu film dokumentalny TVP Historia, TVP2, TVP3 3
03.10 04:05 Powstania Śląskie... Muzyczne historie film dokumentalny TVP Info 1
03.10 08:55 Sekret księgi z Kells film animowany TVP Kultura 1
03.10 10:20 Co mówią lekarze film krótkometrażowy TVP Kultura 1
03.10 11:55 MR. HUBLOT film animowany TVP Kultura 1
03.10 12:05 Parasolki film animowany TVP Kultura 1
03.10 15:55 Popiół i diament dramat TVP Kultura 2
03.10 20:00 Kino Mocnych Wrażeń dramat TVP Kultura 1
03.10 20:40 Kulisy serialu "M jak miłość" film dokumentalny TVP2 8
03.10 21:30 Męsko film fabularny TVP Kobieta 2
03.10 22:35 Panorama kina polskiego film obyczajowy TVP Kultura 2
03.10 23:00 Literackie Wilno film dokumentalny TVP Polonia 2
03.10 23:30 Bunt barbarzyńców film dokumentalny TVP Historia 8
04.10 00:00 Świat bez fikcji film dokumentalny TVP1 1
04.10 01:00 Dawno temu w Ameryce dramat TVP1 1
04.10 01:35 Dworzec dla dwojga film obyczajowy TVP Kultura 1
04.10 03:00 Nie powiesz nikomu? film fabularny TVP1 1
04.10 04:00 Bilet na księżyc film dokumentalny TVP Kultura 1
04.10 11:10 Rok 1863 film dokumentalny TVP Historia 1
04.10 12:00 Opowieści Offenbacha film dokumentalny TVP Kultura 1
04.10 15:10 Ukraiński Sługa Narodu film dokumentalny TVP Historia 2
04.10 15:55 Cwał komediodramat TVP Kultura 2
04.10 21:00 Ostatni dzień Abrahama Lincolna film dokumentalny TVP Historia 1
04.10 21:05 Lekkie obyczaje film fabularny TVP Kultura 2
04.10 21:30 Disco polo komedia TVP Kobieta 1
04.10 23:25 Młoda Polska film krótkometrażowy TVP Kultura 6
05.10 00:15 TO JEST MOJA MATKA TA OJCZYZNA film dokumentalny TVP2 1
05.10 00:30 Witamy na Hawajach komedia TVP1 1
05.10 01:25 Różyczka dramat TVP2 1
05.10 02:20 Nie jesteś sobą dramat obyczajowy TVP1 1
05.10 03:10 Kupcy i fabrykanci film dokumentalny TVP3 1
05.10 03:30 W kręgu przemocy dramat TVP2 1
05.10 03:40 W poszukiwaniu umami film dokumentalny TVP Kultura 1
05.10 10:45 Borneo film dokumentalny TVP Historia 1
05.10 12:10 Zapomniany impresjonista. John Russell film dokumentalny TVP Kultura 1
05.10 12:20 Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola. film dokumentalny TVP Historia 1
05.10 14:20 Saga prastarej puszczy film dokumentalny TVP Historia 4
05.10 15:50 Pętla dramat TVP Kultura 2
05.10 19:00 Historia Polski film dokumentalny TVP Historia 2
05.10 20:00 Na wschód od Hollywood film fabularny TVP Kultura 2
05.10 20:05 Czołgi. Historia sukcesu film dokumentalny TVP Historia 2
05.10 21:30 Gwiazdka w Złotopolicach film tvp TVP Kobieta 2
05.10 22:10 Virtuti dramat wojenny TVP Historia 1
05.10 22:40 Lekcje pana Kuki film obyczajowy TVP Kobieta 1
05.10 23:10 Historia bez tajemnic film dokumentalny TVP1 1
05.10 23:45 Więcej niż fikcja film dokumentalny TVP Kultura 1
06.10 00:10 Lol film obyczajowy TVP2 2
06.10 00:20 Ciemna strona Wenus dramat obyczajowy TVP Kobieta, TVP2 2
06.10 00:30 Cena zemsty film akcji TVP1 1
06.10 02:40 Kurier film sensacyjny TVP Polonia 1
06.10 12:05 Amerykański plakat filmowy film dokumentalny TVP Kultura 1
06.10 13:25 Skrybowie starożytnego Egiptu film dokumentalny TVP Historia 2
06.10 14:00 Chocim 1621 film dokumentalny TVP Polonia 1
06.10 14:35 Planety film dokumentalny TVP Historia 8
06.10 16:00 Salto dramat TVP Kultura 2
06.10 20:05 Czwartkowy klub filmowy film science TVP Kultura 1
06.10 20:20 Emanuel Schlechter. Szlagworty niezapomniane film dokumentalny TVP Historia 2